| mihay88 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti si mie cateva jocuri de strategie din alea cu razboaie, gen americani versus rusi sau din alea romani versus alte popoare, ceva gen red alert asa. Am un sistem configurat in felul urmator: placa video de 256, procesor athlon dual core 4400+ 2.30 ghz si 1 gb de ram. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ryuzaki a răspuns:

Incearca Rise of Nations, Age of Empires, Empire Earth 2 & 3, Command and Conquer 3.Cam astea imi vin in minte momentan.