| Sam9999 a întrebat:

Ce hobby-uri aveti? Caut ceva care sa ma ajute in viitor. Vreau doar raspunsuri serioase, cine are chef de glume mai bine sa nu raspunda, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Ryuk751 a răspuns:

Mie imi place sa pescuiesc,sa joc fotbal nu sa ma uit la el pe tv, sa repar biciclete, si sa conduc masini cat se poate de faine.adica uh vrei sa iti faci un hoby din cele enumerate de cei care raspund? daca da ar fi un lucru bun. funda?

6 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Muzica este hobby-ul meu ...imi place foarte mult sa cant

| Evans a răspuns:

Stau la PC caut articole interesante din lumea iT-ului happy Joc FOtbal.
Mai Citesc Unele Reviste Despre PC-uri Si Altele Terra, BioPlanet, Stiintele Naturii

| eek a răspuns:

Imi place sa desenez.grafica mai exact.si chitara

| Lacoste a răspuns:

Buna.Imi place sa cant, sa pescuiesc, sa desenez.Cam astea imi vin in minte momentan.

| Ollykaa a răspuns:

-Sportul [ handbal, basket, fotbal ]
- Jocuri [ pe Pc, sau in aer liber]
- Plimbarile printre munti
- Sa merg la piscina/strand
- Facut bratari
- Stat pe Facebook
- Sa vizionez filme noi
- Sa ascult muzica
- Sa visez cu ochii deschisi
- Sa ma plimb cu bicicleta/rolele
- Sa stau pe banca si sa admir natura
- Sa ma gandesc la viitor
- Sa zambesc

.

| syle a răspuns:

Mie unu imi place sa ma uit la filme despre evu mediu,documentare despre epoca aia, sa ascult muzica, sa ma plimb in natura undeva unde nu sunt masini si cladiri un mic colt de rai daca as putea zice.
Sper ca iti va fi de folos