| anonim_4396 a întrebat:

Ce private de metin2 stiti sa fie PvP, sa te dea de la lv maricel, sau macar ca ironju2 sau metin2 united!

4 răspunsuri:
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

straight face joc united

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Stiu eu un server misto rau de tot! Se numeste metin 2 unite se joaca varmiu pe el si te cresti repede sper sati placa ca si eu ma joc pe el alaturi de varmiu! Funda? Te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey vreti niste informati despre caracterele metin 2 RO?! pai sa vedem ce iese /// ninja forta lor puterncia dea ascundere si doborare acapareaza adversarii /// warrior sunt cei mai tari prin felul ca ametesc de la om agie simpla si pot da adversarul la pamant imediat//// saman cu ajutorul zeului zmeu acesta poate avea forta dragonului deci e puternic si intelept iar vindecarea este o binecuvanteare traznetului /// sura sunt malefici porecla lor este mortul(ata) ai au puteri intunecate cu ajutorul diavolului si forta dragonului suprem pot speria victimile

| WTFuck a răspuns:

Nu joc metin 2