| Ioana1ler a întrebat:

Salutare, dacă este cineva din Vaslui pe aici și a participat / are copii care merg la cursuri de chitară la Palatul Copiilor puteți să-mi spuneți dacă a existat o perioadă de înscriere sau dacă mă pot înscrie oricând, dacă am nevoie de propria mea chitară și unde mai exact trebuie să mă înscriu ( am văzut pe site-ul oficial că formularele de înscriere sunt la secretariat ), dar sincer nu știu care este programul sau unde se află secretariatul pentru că nu cred că se află în, scuzați-mi expresia, dărmătura aia de clădire și totodată dacă am nevoie de însoțirea unui adult ( am 15 ani ).
Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Ce-ar fi sa le dai un mail in care sa le explici situația?
Scrie-le aici pcvaslui@gmail.com și vezi daca primești un răspuns pertinent
Bafta!

| Ioana1ler explică (pentru Hyperion7):

Mersi mult de idee așa voi face

| Ioana1ler explică:

Un mic ubdate am trimis email-ul pe 9 noiembrie, nu am primit niciun răspuns deci dacă mai aveți idei sau informații încă aștept răspunsuri