| XavierDH a întrebat:

De ceva vreme caut niste măşti de gaze, cum ar fi modelele ShMS, PMG, PMK, PBF (sovietice), masca de gaze civila israeliana, si S10, FM12,GSR (engleze)
Daca cineva are modele din cele menţionate, rog sa imi dea mesaj. As dori sa cumpar!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu crezi ca astea se gasesc precum zarzavatul pe taraba din piata?

| XavierDH explică (pentru darrio2007):

Am zis asta? Am întrebat, doar. Sunt constient ca nu se gasesc usor, daca se gaseau asa, as fi cumparat. Eu doar sunt curios daca cineva are, si daca ar fi dispus sa vanda.

| darrio2007 a răspuns (pentru XavierDH):

Si eu ti-am raspuns normal pentru asemenea intrebare. Cine crezi ca are asa ceva acasa? Aveam una de pe timpul lui Ceașcă dar cine stie pe unde e.

| MihailB a răspuns:

Salut. Poate iti place asta happy
https://m.olx.ro/......L16B.html/

| XavierDH explică (pentru MihailB):

Deja detin acest model, desi multumesc pentru sugestie happy