| Alexandruuuuuuu a întrebat:

Salutare, detin 2 hamsteri unul pitic rusesc si altul sirian. Cel pitic este mascul si femela este sirianca.
In ciuda faptului ca se zice ca hamsterii sirieni sunt solitari si nu suporta alti hamsteri, a mea il iubeste de nu se mai poate pe rus. Se pupa toata ziua se imbratiseaza se giugiulesc impart hrana mai fac si sexulet si nu glumesc deloc chiar daca suna ciudatlaughing)
Intrebarea mea este: Se pot hibridiza acesti hamsteri? Adica e posibil ca femela siriana sa fete?

Răspuns Câştigător
| DenisaDeea26 a răspuns:

Da, se poate. E ca şi cum ai împerechea 2 câini de rase diferite, cu temperament diferit.