| Raduta_Alex_1995 a întrebat:

Salutare. Mi am cumparat un papagal de rasa "Micul Alexandru". Sa mi fac griji ca nu se atinge de apa sau de mancare in prima zi? Precizez ca a fost cumparat dintr un pet shop..si mai era impreuna cu 2-3 papagali. Cine mi poate da mai multe detalii cu primele lor zile in noua casa. Multumesc

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Asa va face in primele zile. Pana se obisnuieste cu noul camin. Ai grija sa aiba mereu apa si mancare. Va incepe sa manance singur cand il apuca foamea.