Întrebare recomandată | qwerty a întrebat:

Ma intereseaza sa cumpar un pui de papagal rasa Micul Alexandru. Am fost la mai multe pet-shopuri, dar am gasit numai papagali adulti. Stie cineva un pet-shop sau un crescator de incredere in Bucuresti unde pot gasi un pui de Micul Alexandru?

2 răspunsuri:
| Iubareatzãã a răspuns:

Pff. Eu caut de Acum 2 ani tot in Bucuresti si nu gasesc. O sa urmaresc si eu intrebarea pentru ca sunt foarte interesata si eu sa imi iau unul dar nu stiu de ce nu gasesc deloc Pui...straight face

| qwerty explică (pentru Iubareatzãã):

Eu am gasit intre timp, dar nu in Bucuresti.