| YoSiAtat a întrebat:

Salutare prieteni! Aceasta intrebare (cerere de ajutor) se adreseaza persoanelor pasionate (carora le pac anime-urile).

Am facut un site cu anime-uri online si am nevoie de persoane care sa ma ajute sa pun pe site anime-uri. Doreste cineva sa ma ajute? Daca nu va pricepeti, va arat eu ce trebuie facut.

E cineva interesat?

4 răspunsuri:
| SandraMikyZu a răspuns:

Eu dar eu am pierdut un pariu si pana in 22 feb nu ma potu uita la animeurilaughing dar is megafan anime le ador, de fapt dupa ce termin liceul vreau sa plec in japonia...te ajut cu mare placere

| YoSiAtat explică (pentru SandraMikyZu):

happy mersi, si eu vreau in Japonia. Daca vrei sa ma ajuti dai add la id-ul meu: yokatalin95

| JustOneSmile a răspuns:

Buna.am o prietena careia ii plac mult anime-urile. spune-mi si mie site-ul big grin

| YoSiAtat explică (pentru JustOneSmile):

Http://roanime.com inca e in construcite si am avea nevoie de ajutor. uite id-ul meu: yokatalin95