| DumitruS a întrebat:

Salutare. Si-a luat careva lego de la astia? Ma tenteaza insa nu stiu daca e ok.

http://reduceriofertesipromotii.blogspot.ro/......-lego. html

Răspuns Câştigător
| MadaMary67 a răspuns:

Eu te.am spus experienta mea daca vrei sa risti e altceva happy fundă?

6 răspunsuri:
| MadaMary67 a răspuns:

Am luat eu am luat țeapă.

| DumitruS explică (pentru MadaMary67):

Ce era naspa la el?

| MadaMary67 a răspuns (pentru DumitruS):

Pai l.am platit prin card aproape o luna de zile am asteptat a trebuit sa plec din tara si dupa cand am ajuns inapoi i.am sunat si cred ca am vb cu ei 2 ore sa-mi gaseasca comanda si cica o s.o puna la posta nici puna astazi nu a venit

| DumitruS explică (pentru MadaMary67):

Oh ***... eu stiam ca libris e site serios, dar m-ai pus un pic pe ganduri.

| MadaMary67 a răspuns (pentru DumitruS):

Eu te.am spus experienta mea daca vrei sa risti e altceva happy fundă?

| AgapeAlex665 a răspuns:

Umm. m-ai degrabă ai plăti ceva mai mult și ți-ai lua un set dinăla
de pe un site de încredere ca să nu-ți iei țeapă plus că nu scrie nici un preț pe site. :/

| DumitruS explică (pentru AgapeAlex665):

Pe care site nu scrie pretul? pe libris apare.