| McCrush a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent.Am o iepuroaica care a fatat acum 2 zile... a fatat 8 pui dintre care mai traiesc doi si i-a abandonat si pe acestia nehranindui. Cum ii pot hrani si cu ce? funda!

2 răspunsuri:
| DjLayla a răspuns:

It dau un sfat dale lapte cu seringa si cand cresc mai mari dale iarba fan coji de cartofi varza mere resturi legume ca mananca. Funda

| MeeeDyana a răspuns:

Pai,cu ce se hraneste un iepure normal : iarba, frunze din vita-de-vie, dar depinde si de rasa.Deci,ca un iepure normal.Am avut si eu un pui de iepuras de ingrijit si stiu.