| klau123ful a întrebat:

TPU! As avea si eu nevoie de ajutor! Am o iepuroaica dar nu fata
de 2 zile a facut cuib din paie si par smuls de pe abdomen dar nu a fatat. Oare
fatarea se face dupa un timp anume sau nu mai fata (fata dupa 2-5 zile?)

3 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Buna. ea trebuie lasata in "intimitate" serios daca tu stai pe capul ei ia se "jeneazA" las`o intr-o camera singur 1zii -2 doua pune-i mancare apa si o sa vezi ce usor va fi

| Siyah a răspuns:

Cum sa nu fete? Inseamna ca nu poate. Du-o la veterinar mai bine!

| problematic a răspuns:

Daca are burta mare, trebuie sa fete din clipa in clipa. Las-o singura si ai sa vezi ca o sa fete. N-o mai deranja.