| ImLost a întrebat:

Salutare TPU, am o catelusa pechinez in varsta de 3 ani. Pana ieri nu avea nimic, era jucausa ca de obicei. Cand am ajuns acasa nu avea absolut nimic, iar cand am fost din nou la ea ( peste 1 ora) am vazut ca nu isi poate misca picioarele din spate. Practic este paralizata de la mijloc... Stie cineva ce ar putea avea? Din ce cauza a paralizat atat de repede?straight face Va multumesc.

3 răspunsuri:
| AlexandraCris a răspuns:

Bună! Părerea mea ar fi să te duci de urgenţă cu ea la un veterinar.

| ImLost explică:

Mda cica nu o sa-si revina. Vroia sa ii faca o injectie sa o eutanasieze sa nu se mai chinuie. Dar cum imi pot omora catelusa pe care am crescut-o de micasad

| Bogdan_Bodirlau_1990 a răspuns:

Poate ca e din cauza coloanei, dar mai bine consulta un specialist