| GutzEmy07 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare am vorbit cu cineva din Jud Hunedoara si vrea sa-mi dea spre adoptie un puiut de rotwailar si sunt din jud Alba localitatea Ocna Mures si nu stiu o firma de curierat care sa transporte un puiut de rotwailar...

Răspuns Câştigător
| XxXxyuukixXxX a răspuns:

Ai incercat Fan curier? daca nu sunt masini care duc oameni in dif localitati se numeste Autogara poate daca ii platesti sa le dai puiul de catel o sa il ia daca nu incearca la un veterinar sau un prieten care are drum pe acolo sau are rude.