| alyskumpy a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, as vrea sa trimit un laptop in Spania si nu stiu cum, am fost la posta si mi-au spus ca nu pot trimite prin ei deoarece nu este voie pe avion sa transporte laptopuri iar prin firma ALTASSIB nu pot pentru ca in localitatea in care vreau sa trimit nu este aceasta firma...

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Atlassib: http://www.postaatlassib.ro/servicii/international/
Te costa 10 euro sa-l trimiti normal; sau 40 de euro in modul express. Suna-i sau scrie-le.