| pocolmihainelutu a întrebat:

Salutare TPU i adevarat ca daca imi cumpar porumbei albi mai repede mi prinde uliu?
imi spuneti va rog?

Răspuns Câştigător
| Anonymus9734678 a răspuns:

Buna! Da, este adevarat, deoarece porumbeii de alta culoare, au penele ca un fel de camuflaj, dar porumbeii albi nu il au asa. Astfel incat sunt foarte greu de ochit, iar porumbeii albi sunt mai vulnerabili.
Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Da, e foarte adevărat.

| Anonymus9734678 a răspuns:

Da, este adevarat, deoarece porumbeii de alta culoare se pot camufla, si sunt mai greau de gasit, iar porumbeii albi sunt mai vulnerabili.
Sper ca te-am ajutat!