| Dimitrix a întrebat:

Salutare TPU, mie imi place extrem de mult sa desenez si in ultimul timp am intrat in CRIZA DE IDEI, va rog sa imi dati si mie niste idei pentru ca sun disperat!( am desenat cam tot ce se putea...) crying crying crying crying

2 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Ai incercat sa desenezi reflectarea sentimentelor? adica sa desenezi ce simti,creaza un personaj de desene animate,fa portrete,peisaje, schiteaza case, etc.deseneaza ce te taie pe tine capul,nu gandi prea mult, la desen iti trebuie imaginatite, succes!