| Aleeeeeeee a întrebat:

Buna happy am cont pe desenatori.ro de ceva timp ( 129 zile big grin ) si inca nu am desenat nimic, imi place sa desenez dar pe calculator nu pot pentru ca nu am tablita grafica sad. Dati-mi caveta idei de desenat usor cu mous-ul big grin
Dau fundita celor mai multe idei, dar sa fie destul de usoare happy
Multumesc anticipat :* :*

1 răspuns:
| NoName1234 a răspuns:

Nu stiu deseneaza ce iti vine in mite si ce iti place sa deseezi si te pricepi happy Succes la dessenat kiss