| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un rottweiler, de pe olx, si vreau sa ma ajuta-ti putin, are obiectele necesare adica carnetu de sanatate pasaport alea alea? pedigree e fals? rasa e pura? va rog sa ma ajutati, o sa va dau link-ul si voi o sa-mi spuneti, va rog ajutati-ma. http://olx.ro/oferta/pui-rottweiler-ID4hWS4.html#6c43672 add

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Rasa e pura 100% si dupa cum am vazut actele are tot ce e necesar.

6 răspunsuri:
| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică:

Pedigree e fals?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru ҲҲƠƠƤƧҲҲ):

Nu e fals, e totul adevarat.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică (pentru kar1GaNNN):

Poate fi bolnav?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru ҲҲƠƠƤƧҲҲ):

Acum depinde, te uiti putin la el daca e jucaus si are chef de stricaciuni. Daca il vezi suparat nu fi prea sigur ca e santos.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică (pentru kar1GaNNN):

Ok.Multumesc!

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică:

Ok. Multumesc, ti-am dat funda, o sa mi-l cumpar :*