| Cristian_Andrei_1995_iNxe a întrebat:

Salutare tuturor!
Am in plan deschiderea unei pagini cu produse Handmade. Vreau sa creez de asemenea si o cumunitate in jurul acesteia.
Ceva idei pentru un nume? (As dori sa nu fie inspirat de pe Facebook, as dori sa fie ceva original) Multumesc!

3 răspunsuri:
| wpAbby a răspuns:

Depinde ce produse handmade, adică trebuie sa aibă o legătură, dacă te pricepi la hăinuțe pentru caini, pisici etc (e doar un exemplu ) iti pot trece multe nume prin cap(Haine Animale (Handamde) ).Te pot ajuta cu nume, dar sa îmi zici ce lucruri handmade faci.

| Cristian_Andrei_1995_iNxe explică (pentru wpAbby):

Vorbim de ceva general. Care va include toate categoriile happy

| wpAbby a răspuns (pentru Cristian_Andrei_1995_iNxe):

Ok.Eu, în locul tău as fi făcut cate o pagina pentru fiecare categorie (știu ca suna ciudat, dar e mult mai organizat), ai putea sa ii pui numele Handmade by Cristian sau Andrei (depinde ce nume alegi). Succes!