| David_Ant_1998 a întrebat:

Salutare tuturor. Am un porcusor de guineea care este dolofan. Il am de o luna si ceva si s-a adaptat foarte bine! Nu ii este frica e activ etc. Insa de 2 zile este palid doarme foarte mult nu prea mananca iar atunci cand merge se clatina. Ce sa ii fac e bolnav? are vreo problema? Va rog din suflet ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| dalii389 a răspuns:

Cred ca e bolnav. Daca e asa moale e bolnav. Trebuie sa il duci la un veterinar si vezi care e problema.

| IuliaRadeanu a răspuns:

Ar trebui sa mergi cu el la un veterinar...

| David_Ant_1998 explică:

Multumesc ca mi-ati dat sfaturi dar se pare ca a murit