Salutare. uite care'i treaba. la unele melodii imi suna vocea binisor. dar la altele groaznic. deci daca mi'as lua un profesor de canto. as putea sa ma invete sa'o pot controla? Multumesc anticipat. dar fara glume kiss

2 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sigur ca da, un profesor isi da seama imediat daca ai talent si te ajuta sa o folosesti in functie de melodiile interpretate.

| anonima16 a răspuns:

Dap normal ca te poate ajuta happy dar trebuie sa exersezi mult tongue.