| xsa a întrebat:

Hey TPU! Cum as putea sa imi descopar vocea fara un profesor de canto?

Răspuns Câştigător
| Ișaax a răspuns:

Le mixezi cu o lingură de miere sau zahăr şi...gatawinkingEu mă ţin de nas când beau laughing Bea 2, 3 ouă pe luna, nu le consumă în exces pentru că poţi face salmonela

2 răspunsuri:
| Ișaax a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Bj8jrsOxBFA&list=PL49644A50EE4E7A59&hd=1
Încearcă aceste exerciţii! La mine au funcţionat.Dar dacă nu reuşeşti din prima nu te forţă, vei răguşi;) Tot ce îţi trebuie este puţină răbdare :)Dacă vrei să ai o voce mai frumoasă bea ouă; ştiu că este scârbos >:P
Succes :*

| xsa explică (pentru Ișaax):

Cum sa beau ouale? :*

| Ișaax a răspuns (pentru xsa):

Le mixezi cu o lingură de miere sau zahăr şi...gatawinkingEu mă ţin de nas când beau laughing Bea 2, 3 ouă pe luna, nu le consumă în exces pentru că poţi face salmonela