| DIGIT4L a întrebat:

Salutări, as dori o recomandare de un model de zgardă pentru pisici (stau la țară), ceva care sa se rupă ușor in caz că se agață in crengi/gard etc, ar fi perfect dacă ar fi și fosforescent. Am nevoie urgent fiindcă unii din vecinii mei au inceput o campanie de "eliminare" a pisicilor fără stăpân din zonă si îmi este frică să nu cadă victime si pisicile mele sad.

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Https://animax.ro/......35-cm.html

Nu stiu cat de repede se rupe, dar de obicei pisicile nu isi prind capul atat de des precum o fac cainii.

| DIGIT4L explică (pentru Adrian5575):

Mulțumesc, par ok

1 răspuns: