| 00MaDa00 a întrebat:

Salutatre TPU am o intrebare... daca imi ia n hamster sirian si il bagcu alti doi hamsteri pitici( mascul si femela)? este vreo problema as vrea sa stiu deoarece acest hamster oarecum va fi un cadou.Ce sex ar trebi sa aiba hamsterul sirian? multumes funda

2 răspunsuri:
| JammyBrooks a răspuns:

NU!
Hamsterii sirieni sunt animale solitare(traiesc singuri).Sti foarte bine ce s-a intamplat la mine si crede-ma nu cred ca ai vrea! Si lipsa de spatiu..pt 3 hamsteri e nevoie de minim 60x30.Succes!

| MrAnonymus a răspuns:

Nu conteaza sexul dar s-ar putea sa se bata.Acum depinde mult de ei.