| FlyingSparkle a întrebat:

Salvarile de la Gta san andreas au fost sterse si acum nu mai am chef sa fac din nou misiunile ca sa pot merge in celelalte orase. Nu exista un cod ca sa dau unlock la fiecare oras sau altceva, caci numai vreau sa fac iarasi 10 mii de misiuni? crying

14 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu exista, dar in schimb poti downloada salvari, sunt mii. Gasesti pe google.

Răspuns utilizator avertizat
| kiLLeRbusTed a răspuns:

Nu exista un astfel de kod.imi pare rao

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici descarci alte salvari: http://www.gtasavegames.com/savegames/San_Andreas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam raspuns dar te rog daca mai ai o salvare domio si mie pls

| adriannr1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care ma poate ajuta si pe mine cu un mod din ala ca sa imi mearga salvarile de la Gta San Andreas? Las Id-ul meu de Mess ca sa ma contactati:ady_corzy07@yahoo.com!

| GangstaGlock a răspuns:

Ori iei salvarile de unde ai ramas, sau era un program GTA S.A. savegame editor.Incearca cu el. Sper ca ti-am fost de folos!

| FlyingSparkle explică:

Nu prea ma pricep eu la salvari, dar daca o downloadez, dupa aia doar intru in joc si o am?! imi puteti spune va rog?

| lucamario15 a răspuns:

Ma eu am urmat toti pasii si am bacag salvarea in my documente si cand ma duc in joc la salvare iidau pe ea si tot de la prima misiune ma da

| Patrasc_George-Daniel_1994 a răspuns:

Si eu joc gta san andreas si mi-am sters o salvare din neatentie si mi-am descarcat de pe site-ul http://www.gtasavegames.com/savegames/San_Andreas dar nu stiu sa o instale am cautat si pe youtube tutoriale dar n-am gasit poate stiu prieteni de ai mei

| Patrasc_George-Daniel_1994 a răspuns:

Ba da unde-i GTA San Andreas User Filees?

| Scorpion12345 a răspuns:

Din cauza ca GTA San Andreas v2.0, de aia nu ti-l da de la inceput. Trebuie sa iei o salvare pentru asta, dar nu exista. Uite, downgradezi cu un program la v1.0 si apoi bagi salvarea. Va merge! Mi-e mi-a mers 100%. Sper ca ti-am fost de ajutor. Scrii pe google: download samp. apoi intri pe acela cu san andreas multiplayer, dai Download Page si de acolo iei third-party patch. E scris cu portocaliu. Il dezarhivezi, instalezi unde este san andreas-ul si gata de joc! Funda?

| Romeo_Racau_1984 a răspuns:

Srie pe google 100 gta san andreas save game