| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema...am instalat San Andreas si nu vreau sa fac misiunile si vreau sa i-au salvarile dupa net. Le-am luat si am vrut sa la salvez in GTA San Andreas User Files dar nu il gasesc. De obicei trebuia sa fie in My Documents dar nu este acolo. AJUTORRR! VAROG sad sad

1 răspuns:
| xiiSmoke a răspuns:

Nu la my documents tongue. START--> Deasupra de documents este un folder cu numele care l-ai dat la pc --> Si ori este acolo ori intrii in folderu numit "documents".