| CrazyKiddd a întrebat:

Saulth...Cine stie daca porumbeii de exemplu, puii din prima serie se pot imperecha cu cei din a doua serie? Se poate? fara sa iasa puii handicapati:d dau funda... :X

2 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Ca sa consangvinizezi nu imperechezi frati, dar poti sa imperechezi parinti cu pui. Daca mai ai ai nevoie de detalii despre cum desparti o pereche sau formezi una noua, trimite-mi un mesaj.

| Traian a răspuns:

De se poate. sunt pasari la ele nu se tine cont de gradul de rudenie sau varsta.