| AnaMaryadragutaa a întrebat:

Scuze de categorie!
Vine ziua mamei mele. Dispun de suna de 80-100 de lei. Ce as putea sa ii cumpar? Idei? Ce surpriza sa ii fac, gen o prajitura.
Funda!

6 răspunsuri:
| Wo0W a răspuns:

Buna. Cumpara-i un tort ca gasesti in supermarket, se gasesc diferite marimi si modele la diferite preturi. La multi ani mamei tale :*

| MirelaNicoleta a răspuns:

O geanta sau un portofel, o cutie de bijuterii, un ghiveci cu flori, sau poate ceva util in bucatarie. Ceva sa ii fie util si stim ca mamele noastre majoritatea timpului il petrec in bucatarie

| edoardo a răspuns:

Un buchet mare de flori si o felicitare de preferabil compusa te tine deoarece iti v-a vedea interesu si aprecierea fata de ziua ei.
La multi ani mamei tale!

| edoardo a răspuns:

Am uitat sa precizez pe langa buchetul de flori preferabil trandafiri rosii si albi, i-ai si o cutie cu bomboane milka ceva happy

| bee142003 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un tort mare sau un buchet cu florile ei preferate. Daca esti inspirata, poti sa-i compui un cantec.

| Costara_Camelia_2000 a răspuns:

Daca vrei sa ii faci ceva mai special, cumpara-i un buchet de flori, fai o felicitare in care poti sa scrii o poezie compusa de tine si inca ceva ce ii place ei