| Deealovestpu a întrebat:

pe 23 luna aceasta este ziua mamei mele si nu am nicio idee ce i-as putea cumpara(dispun de cam 100 de lei), ma puteti ajuta cu ceva idei? Desigur Fundoi

Răspuns Câştigător
| MadalinaDaiana a răspuns:

Eu i-am cumparat mamei mele un parfum si o ciocolata milka in forma de inimioara i-am luat o felicitara pentru mame in care poti sa scrii tu ce vrei am impachetat frumos cadou...:X Si bugetul meu a fost 80 lei laughing atat am avut la pusculita tongue Sa bucurat foarte mult :X

1 răspuns:
| Alina140663 a răspuns:

O-o.poti sa ii iei multe dar nu prea conteaza sa fie ceva valoros conteaza mai mult daca e din inima
eu zis sa o iei la cumparaturi pentru ca asa isi va lua ce vrea ea sau pur si sumplu sa ii dai banii sa isi cumpere ce vrea ea.succes
funda?