| alexa007 a întrebat:

Se poate cumpara frana la role?

Răspuns Câştigător
| karakedi13 a răspuns:

Salut. Bineinteles! De obicei, cand cumperi o pereche de role, ti se da si o "frana" in plus, in cazul in care cea actuala se strica/ nu e buna.

3 răspunsuri:
| alexa007 explică:

Sunt din bucuresti...stiti cumva de unde as putea sa-mi cumpar frana pentru rolebig grin

| danky a răspuns:

De mana sau de picior?

| stevie*rae a răspuns:

E posibil sa gasesti in magazinele specializate pe role, etc. si accesorii pentru acestea. Eu o sa trag o fuga curand, ca am ramas fara frana si s-a tocit surubul. Good luck big hug