| lovelovelove a întrebat:

Se poate schimba culoarea ochilor? adica nu prin photoshop in realitate?

20 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pai sigur ca da.Cu lentile de contact fara dioptrii!

| sy46 a răspuns:

Nu.Doar cu lentile.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Lentile de contact!

| CosteaVlad a răspuns:

Da, se poate, cu lentile de contact.

| dalea a răspuns:

Se poate, folosind lentile de contact.

| deniiiii234 a răspuns:

Da, cu lentile de contact.Sau se pot schimba in functie de anotimp.De exemplu eu am ochii verzi iarna si vara mi se fac caprui.

| Roxii a răspuns:

Da de ex. eu am ochii albastrii iar vara mi se fac verde inchis

| Fllly a răspuns:

Lentile smug:X

| glamour_5213 a răspuns:

Bine inteles.
se pot pune lentile de contact pentru culoare... asa ochii thai pot avea rice culoare iti doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca eu sunt un specimen ciudat; mie imi sunt verzi inchis dimineata sau cand ma enervez si caprui in rest se pot schimba in 5 min

Răspuns utilizator avertizat
| adinescu a răspuns:

La mine se schimba culoarea in functie de anotimp sau am observat ca influnteaza si culorile cu care ma imbrac. dar posibil sa mi se para si atat

| ilinca98 a răspuns:

Cu lentile love struck

| validana a răspuns:

Da. unii ochi isi schimba culoarea in functie de anotimp.

| Theola a răspuns:

Doar cu lentile de contacthappy

| domdom a răspuns:

Se poate cu lentile de contact

| pisipisicutzapispis a răspuns:

Normal...cu lentile de contact

| justyoyo a răspuns:

Da big grin ochii isi pot schimba culoarea in fuctie de starea de spirit sau de starea vremii big grin dar nu toate persoanele beneficiaza de aceasta capacitate... trebuie sa te nasti cu ochi cameleonici, sau iti pui lentile de contact laughing

| Python a răspuns:

Culoarea ochilor se poate schimba foarte usor folosind lentile de contact colorate, si mai este o solutie (probabil mai frumoasa / interesanta) : AUTOHIPNOZA. Nu cunosc prea multe despre acest termen, dar dai un search pe Google.