| madalicious a întrebat:

Se pot baga poze de pe calculator pe aparatul de fotografiat? Stiu ca e o intrebare stupida... dar as vrea sa stiu.big grin
Insa as vrea sa stiu si cum o fac.
Multumesc celor ce raspund.

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

Normal ca se poate.
Se pune exact la fel cum pui pozele din camera in calculator, numai ca inversezi folderele cum ar fi, iei cu drag-and-drop din calculator in folderul din camera.

5 răspunsuri:
| octavianpas a răspuns:

Nu.

| BuLLetBtwin a răspuns:

Da, sunt multe posibilitati da a pune poze de pe calculator pe aparatul foto si invers de ex cardul aparatului, cablu de date etc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie sa ai bloutut al aparatului foto il bagi in unitate si iti apare ce aparat foto ai dai click si bagi pozele.CU PLACERE. :d love struck

| MikyMi a răspuns:

Sigur ca se pot pune.pe cardul aparatului prin cablul de date.

| anonymuss a răspuns:

Normal laughing