| NUUSTIU a întrebat:

Cum pun poze de pe aparatul de fotografiat pe calculator. Am cablu dar nu stiu ce sa fac dupa ce il bag in calculator. URGENT. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Pai calculatorul o sa-l considere ca un stick. te duci in my computer, cauti aparatul foto, dai dublu click, selectezi pozele pe care le vrei si le copiezi in calculator.

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai te duci la my computer si apare acolo ceva legat de camera, daca nu imediat iti apare o fereastra cu Open, Save, etc. Dai PE open. apoi le copiezi in pk. BaFthAbatting eyelashes

| Libelle a răspuns:

O sa iti apara acolo ce sa faci cu imaginile alea.
Si dai sa le salveze intr-un folder din My Documents.

| Nicoleta a răspuns:

Conectezi aparatul la calculator, intri in filderul cu pozele si le copiezi in calculator (copy-paste)

| CybeRAthlete a răspuns:

In my computer va aparea langa driverele tale, mai precis langa cdrom si alea inca ceva, intri acolo si copiezi forografiile in pc. asta in linii mari. dar cam asa ar trebui sa mearga treaba
bafta

| pinkdark a răspuns:

Bagi cablu in aparat si in calulator. dupa intri in my computer.si acolo o-sa vezi ca scrie folderu de la aparat cu poze

| Micuta55 a răspuns:

Pai iti trebuie cablu usb. atita tot il introduci in apart si apoi unesti cu pc-ul pe urma iti apar o fereastra si acolo otcriti papcu dlea posmotra si ok pe urma le ei din apar si le inserezi iti alegi unde vrei ca sa le salvezi de exemplu in rabocii stol inserezi apeshi clic stinga si le muti din aparat in rabocii stol
scuze ca m scris cu dealecte
succeswinking happy

| lavynycutzika a răspuns:

Buna si la mine e o problema urgenta introduc cablul de date in laptop si nu imi copiaza in laptop decat pozele iar videoclipurile nu.Ce sa fac? unde intru ca sa imi copieze si videoclipurilesadsadsadsadsadsadsadsadsadsad

| Parfin_Sofia_1959 a răspuns:

Cum pun poze de pe aparatul foto pe calculator, am cablu usb dar nu stiu ce sa fac dupa ce il pun la calculator? help