| CrazyKiddd a întrebat:

Semnati petita online impotriva eutanasierii cainilor! http://www.petitieonline.com/salvati_cainii_comunitari_d e_la_eutanasie

4 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Sunt doar 2 semnaturi cu a mea straight face

| Eallscriellca a răspuns:

Atatea petitii am semnat dar cu nimic nu a ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat la petitii in ultima perioada de mi-e greata sa-mi mai imaginez ce se semnificatie are o petitie.Ala e un site pentru fraieri, tu te simti bine cand votezi si ramai cu impresia ca se va rezolva ceva pe viitor, atat!
O sa fac si eu o petitie prin care sa cer pamantenilor sa ne mutam pe planeta Marte, e mai mare, incapatoare si sa lasam vietuitoarele de pe Pamant sa-si faca de cap.