| Bubbles a întrebat:

Spray-ul impotriva purecilor pentru pisici poate fi folosit si pentru caini?

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Personal,ti-as recomanda un sapon contra parazitilor!
Animalutele noastre de companie trebuie sa aiba acelasi respect pe care ni-l ofera ele neconditionat!
P.S: am un pisoi maidanez(stau la bloc si are doua feluri de sampoane unil pentru deparazitare si celalalt curatira si face baita in fiecara saptamana)
DACA I-TI PLAC ANIMALELE ar trebui sa ii cumperi ceva specific pentru rasa lui si nu neaparat(catei/caine)

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Este un lichid sub forma de tub care se aplica la caefa animalutului care are efect 3-6 luni(vezi la veterinar) cam 10-20 ron

| Iubibilăă a răspuns:

Cred ca nu are nici un efect invers.
Da.
Pa, pa.

| DumiY a răspuns:

Buna!
Da,se poate folosi. Citeste cu atentie pe spray poate scrie ca se poate folosi si la pisici.
Eu am sampon pentru catei care pot spala si pisicile. Sunt cateva produse care se pot folosi la ambele animale.
Pa, pa!

| Sup3rN0va a răspuns:

Zgarda dupa 12 luni i-ar eu cred ca e acelasi lucru fie pisici sau caini de ce? Pentru ca sunt aceeasi puricilaughing

| Soldatul a răspuns:

Da,nu vad de ce nu.

| Anotherusername a răspuns:

Da! Pai pisica are purecii diferiti de caini?

| Paula012 a răspuns:

Eu ti-as recomanda zgarda contra puricilor e eficienta