| dulcica2 a întrebat:

Spuneti-mi daca perusii se pot castra...si daca se intampla ceva dupa...

2 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Da se pot castra si nu se intampla nimic cel putin la perusii mei asa a fost. Fundita?

| Kl0d a răspuns:

Oare cum se poate castra o pasare cat o seringa? si de ce ai face asta pur si simplu nu tine o perehce, dar aiurea apoi o sa fie chinuit/a toata viata in special femela, dar masculu daca il dresezi si vb cu el e foarte destept se ataseaza de tine mai mult decat ai crede am un perus foarte amuzant a scapat de 2 ori afara si l-am recuperat vorbeste mult.