| anonim_4396 a întrebat:

Poti castra un motan cand e in calduri?

Răspuns Câştigător
| addflo a răspuns:

Saraca pisica!
Nu stiu de ce vrei sa-i faci asa ceva. Daca l-ai luat, l-ai luat cu totul. Nu taia din el ce nu-ti place. Cum ti-ar placea sa-ti taie cineva parul pe strada fiindca nu-i place?
In orice caz, daca te decizi sa-l castrezi sa ai grija cu alimentatia. Ar trebui sa i-o schimbi fiindca dupa ce il castrezi creste foarte mult riscul de a face pietre la rinichi. Parerea mea este ca iti chinui degeaba animalul. Da-i drumul jumatate de ora in fata blocului si veti fi amandoi mult mai fericitiwinking

3 răspunsuri:
| hashe86 a răspuns:

masculii nu intra in calduri big grin
ei sunt mereu activi sexual
probabil e vreo femela in calduri prin prejur
deci poate fi castrat oricand

| Swabia a răspuns:

Noah bunhee hee....lasa`l mai pe motanel in pace sa`si faca treaba!winking

| KaTaLyN a răspuns:

Nu t sfatuiesk tocmai in perioada pentru ca s`ar putea sa fk ff. ff urathee hee mai bine asteptepti sa`si fac d kp, sa-i treaca si p urma happy:p