| Pufarinee a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce melodii sa cant la canto in romana. fundahee hee

4 răspunsuri:
| Pufarinee explică:

Scuze sunt fatahee hee si as vrea melodii de fata big grin

| SanziiAndry a răspuns (pentru Pufarinee):

Kamelia: Prima oara, Blaxy Girls - Mr&Mrs President ( sau nu stiu cum s-ot chema ), Madalina Manole - Suflet gol sau tu n-ai avut curaj, Andre - Noapte de vis, sau Andre - Lasa-ma, papa, la mare sau Andreea Balan - Prinde-ma, aprinde-ma.

| MaraM a răspuns:

Guess Who-Scuza-ma, Vunk-Vreau o tara ca afara sau Voltaj-Da vina pe voltajwinking

| Anon352 a răspuns (pentru MaraM):

Cum sa cante Guess Who la canto? Tu te auzi ce spui? Doamne! Daca nu stii nu mai comenta. LOLZ!