| Ramo137 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce meserii de caini mai exista in afara de:
dresor
crescator
psiholog canin
dentist canin
veterinar
tunsori canine
...etc...

4 răspunsuri:
| lifeisperfekt a răspuns:

Sa stii ca si eu iubesc cainii din toata inima.imi place orice rasa stiu aproape tot ce se poate stii despre un caine si simt o legatura enorma pentru ca imi plac atat de mult, ii iubesc:d, sunt atat de inofensivi(unii laughing )si de jucausi si bine inteles foarte inteleigenti si usor de dresat.Sa stii ca si eu imi doresc un raspuns la intrebarea ta(daca ma intelegi?happy ),insa cred ca tu le-ai zis cam pe toate care pot exista,insa eu iti fac o propunere(nu stiu daca o sa-ti placa:d)ai putea ca atunci cand mai cresti sa-ti deschizi un adapost pentru catelusi si sa aduni mai multi catelusi de pe strada si sa-i ingrijesti(asa poti sace si o fapta buna)poti sa-ti si angajezi persoanen care sa te ajuta, sa o faci ''ca la carte ''cum se zicelaughing.Sa stii ca eu intetionez sa fac acelasi lucru cand mai creses, imi doresc enorm sa reusesc.Eu sper ca te-am ajutat si iti urez succe!happy.Pa!happy

| onasis1961 a răspuns:

Albitru competitii canine, farmacist veterinar, pensiune canina.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să tai frunze la câini.

| diana_3310 a răspuns:

Designer. adica poti crea haine pentru diferite rase de cainibig grin