| Șttefania a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste rase de caini pentru apartament.
PS: Sa fie linistiti.

Răspuns Câştigător
| TiaStefi a răspuns:

Ti-as recomanda un Jack Russel Terrier* sau...Bichon Havanez*,Bichon Maltez,Chihuahua,Beagle*,Yorkshire Terrier, Spitz Pitic *, Shih Tzu Acestea sunt niste rase de caini foarte dragutii! :*

9 răspunsuri:
| Andr3 a răspuns:

Unde ai vzt u labradori d'aia mici?laughing labradorul este un caine de talie medie,f energic, nepotrivit pentru apartament. Daca ai vzt mici, erau corcituri

| Andr3 a răspuns:

Chihuhua,Yorkshire Terrier,Shih Tzu,Shar Pei,Pug/ Mops/Carlin, West Highland White Terrier, Bichon sau Puddle. uite :http://www.garbo.ro/......rrier.html http://www.animale.ro/articole/topul-cainilor-de-apartament

| ღvampireღ a răspuns:

Bison

| Smiiilee a răspuns:

Chiuaua, westie, bichon maltese, pomeranian boo

| John90 a răspuns:

Pug

| Pufulika a răspuns:

Salut! Eu te-as sfatui un pikiness,bichon, mops, shih tzu...etc.Funda?

| Angelo29 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un bulldog francez.E foarte frumos si foarte inteligent si in ciuda aspectului sau este un caine foarte bun cu copii.Dar poti sa iti iei si un husky siberian.O rasa de caini extraordinar de frumoasa si inteligenta.Dar trebuie sa peri un caine de husky o data pe zi deoarece naparleste. FUNDA?

| fiif a răspuns:

English cocker spaniel, stau la apartament la etajul 4 si de 8 luni de cand il am nu mi-a stricat absolut nimic in casa...recomandwinking

| jicun1 a răspuns:

Pechinez.puddle sau bichon