| CHOIHYOMI a întrebat:

Spuneti-mi urgent! unde pot gasi un cabinet veterinar in IASI, care nu este foarte scump? VA ROG! dar sa fie seriosi si sa nu te trimita la naiba in praznic de exemplu: pe la facultatea de medicina vetrerinara Iasi

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la facultatea de medicina au spital veterinar si acolo se fac operatii complicate, la cabinete particulare doar chestii mai simple. Iti recomand un cabinet mai ieftin in cug pe langa selgros vis a vis de rond ul vechi. este si o farmacie veterinara

3 răspunsuri:
| Edy_Staicu_1974 a răspuns:

Cabinet Veterinar pentru tine sau?

| CHOIHYOMI explică (pentru Edy_Staicu_1974):

Pentru CAINELE meu, glumetule! >_