| Atat_Madalina_1995 a întrebat:

Spuneti'mi va rog cateva programe pentru facut videoclipuri in afara de Windows Movie Maker si Pro show gold! THX! Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Pai dupa ce il faci vezi ca ai o rubrica unde scrie Publish to this Computer dai click acolo apoi vezi unde scrie file name ii pui un nume si apesi pe next pe pagina urmatoare vei gasi scris undeva compress to si dai acolo pana ajunge la 25 kb, apoi apesi jos pe Publish si se descarca in calculatorul tau il vei gasi la videos!

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Buna stiu ca acestea sunt cele mai bune, eu fac filmuletele cu Windows movie maker si sunt foarte multumit uite o sa iti trimit sa vezi ceva sa vezi daca iti place:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Oricum daca e cineva care are un program mai bun sunt curios si eu! Multa bafta!

| Atat_Madalina_1995 explică (pentru superdorex):

Poti sa-mi explici cum salvez filmuletu in pc in asa fel incat daca il trimit altcuiva sa ii mearga chiar daca nu are programul?!

| superdorex a răspuns (pentru Atat_Madalina_1995):

Pai dupa ce il faci vezi ca ai o rubrica unde scrie Publish to this Computer dai click acolo apoi vezi unde scrie file name ii pui un nume si apesi pe next pe pagina urmatoare vei gasi scris undeva compress to si dai acolo pana ajunge la 25 kb, apoi apesi jos pe Publish si se descarca in calculatorul tau il vei gasi la videos!

| kopendowN a răspuns:

Sony vegas pro 9