Abh
| Abh a întrebat:

Stiati ca broastelor testoase le place muzica?

Răspuns Câştigător
| Mara_4803 a răspuns:

Si eu am o broasca testoasa! o sa incerc sa pun muzica langa ea!

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pai daca sunt rude cu celelalte broaste care canta de mama focului...cred si eu ca au muzica in sange, doar nu au voce ca oracaitoarele de surate ale lor! P.S.Si la o pisica de-a mea ii place cand eu fluier! Si facem concert amandoua!

| Roby67 a răspuns:

Da, si nu numai, si la plante le place muzica.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pai cui nu-i place? Eu o adorlaughing Pisicutele mele asculta КoЯN \m/

| cornel a răspuns:

Nuhee hee
dar daca zici tuhee hee

| Vizitiul a răspuns:

Chestia asta nu o stiam. Banuiesc ca adora "negativul" ce-l scoate apa de la amonte in aval.

| Flav a răspuns:

Oare le plac si manelele?thinking

| shadovv a răspuns:

Care? hip hopul sper love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Testoasele mele cinta. Una la flaut si cealalta la oboi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam.
Problema mare e ca... daca se gaseste una in apropiere cand fac eu karaoke, s-ar putea sa nu mai iasa din carapacelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi si melcii sunt lenesi si le place muzica, deci cred ca e logic laughing.