| ale16 a întrebat:

Cam cate lingurite de mancare pe zi trebuie sa le dau broastelor mele testoase una are 2 ani si cealalta 5?

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna. Si eu am 2 broaste testoase. Si le dau mancare cam de 2 ori pe zi sa zicem 6 linguri nu lingurite de mancare. Acum depinde ce le dai. Eu le dau gammarus, pesti, piept de pui, inima de vita. Nu le dau legume ca nu mananca. Acum am si 2 oua si le-am pus in incubator. Astept sa iasa 2 broscute micihappy. Succes!

| frumoasax22 a răspuns:

Bune sunt ana si am un raspun pentru tine la testoasa de 2 ani trebuie sa o hranesti de 4 sau 5 ori pe zi la cea de 5 ani de 3 ori pe zii eu stiu asta pentru ca am