| NicklausMikaelson a întrebat:

Stie cineva cum se pariaza la Loto Italia?
Ma refer la faptul daca e la fel ca la loto polonia ( pui cate numere crezi - aici maxim 6- si iti bagi tu cate crezi ca iti iese
De ex: 1, 2,6,20,70 - (3, 4,5)? (Merge?)
Sau trebuie neaparat sa pun 6 numere?

2 răspunsuri:
| geoka23 a răspuns:

Se numeste superenalotto si la fiecare 2 zile se extrage 6 numere, de la 1 la 90. Cel m-ai mare premiu catigat este de 117 milioane de euro happy

| HaiinRo a răspuns:

Salut, am pe site ceva ce ar putea sa te ajute http://www.hai-in.ro/loto/loto-polonia-multi-1-multi-2/ Am creat un sistem complex de date, daca o sa citesti cu atentie o sa iti fie de folos