| DoDo a întrebat:

Stie cineva cum se trateaza micoza gheara pisici? daufunda.si inca ceva eu am hi5 dar vreau alt cont cum imi pot face?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum se trateaza, dar poti cauta pe netwinking
Dar stiu cum sa iti faci alt contbig grin, intri pe hi5 si dai log out.In stanga scrie acolo "INSCRIE-TE PE HI5" completezi datele cu nume, prenume, email, parola si data nasterii iar apoi dai la intregistrare. iar daca apare acolo imediat dupa ce ai dat intregistrare ca nu esti eligibil pui un an mai mic cum ar fi 1992 sau altul si iti faci contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai nevoie de un alt email(pentru hi5)si sa iti dea cineva o invittie de prietenie ca sa te inscri pe hi5(ca sa iti fie mai usor)

| adrianaa a răspuns:

Pentru alt cont pe hi5 ti l poti face dupa alta adresa de mail

| BeatrICEBEA a răspuns:

Eu am avut micoza aceasta... urat de tot... mi s`au uflat ganglionii
, mai ales aceeia de sub brat.Am mers la medicul de familie, si acesta mi-a prescris un antibiotic parca.
Cel mai bine e sa mergi si tu la medicul de familie.

A, si cont nou iti faci exact cum a spus Anonimul.
Raspuns anonim:
Eu nu stiu cum se trateaza, dar poti cauta pe net

Dar stiu cum sa iti faci alt cont, intri pe hi5 si dai log out.In stanga scrie acolo "INSCRIE-TE PE HI5" completezi datele cu nume, prenume, email, parola si data nasterii iar apoi dai la intregistrare. iar daca apare acolo imediat dupa ce ai dat intregistrare ca nu esti eligibil pui un an mai mic cum ar fi 1992 sau altul si iti faci contul.