| BYU_5211 a întrebat:

Stie cineva daca exista de cumparat fimo din magazin sau doar online? Si cam cat costa? Funda:X

Răspuns Câştigător
| ands a răspuns:

Am vazut fimo in carrefour orhideea, iar pretul era cam de la 20 de lei... Daca mergi sa cauti, pentru orientare, il gasesti la rechizite...pe la plastilinahappy

2 răspunsuri:
| ands a răspuns:

Este singurul loc in care am vazut si i l-am recomandat... happy

| ramonica1979 a răspuns:

Oooooooo, 20 lei? e prea mult. cauta on line aici.

http://www.breslo.ro/Shop/boho.stars/Fimo_21628

si am si eu un magazin cu accesorii, pe langa fimo mai ai nevoie de una alta, poate vrei sa arunci o privire. ramonaignat.breslo.ro
Multumesc.