| delonia a întrebat:

Stie cineva unde gasesc de cumparat jucarie de plus Minion? ( in magazin sau online)

8 răspunsuri:
| Catalina1388 a răspuns:

Buna. Eu am cumparat doi de pe site-ul www.minions.ro si sunt bestiali (plus si rad cand ii apesi pe burta). Am dat 28 lei pe unul :)

| Constantinescu_Remus_1979 a răspuns:

Buna.Si eu am cautat minipinguini de aia, ca-s tare simpatici, dar se pare ca, pentru a gasi ceva de calitate, singura sansa ramine e-Bay-ul... Daca ai reusit sa gasesti intre timp te rog spune-mi si mie de unde ai luat(daca ai luat din Ro). Merci.