| Dy20 a întrebat:

Stie cineva daca in Romania exista rasa aceasta? Toy Klee Kai. daca da de unde se poate cumpara un puiut big grin?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna!
http://www.cluj.aaz.ro/vanzari/31/Klee-Kai-Alaska-toy
Vezi daca iti e de folos acest link.
O seara buna:)

| Dy20 explică (pentru caramela):

Din pacate nu este ..am cautat si eu pe siteul ala. ..am cautat pe multe siteuri...nu am gasit pana acum in Romania..doar in strainatate..si acolo sunt destul de rari. merci mult oricum!

| Pufarinee a răspuns:

Da exista dar nu stiu unde.baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau e frumoasa rasa, si sincer, pana acum nu am mai auzit de ea dar sigur exista in Romania, cauta si ai sa gasesti big grin

| Dy20 explică (pentru anonim_4396):

E superba rasa..pt iubitorii de Husky care nu au curte si nu au conditii pentru un asemenea caine de talia lor... cel numit de mine e cunoscut si dupa numele Husky in miniatura ..in strainatate mai ales happy

| Plolice a răspuns:

Exista,am vazut saptamana trecuta pe okazii.ro

| Dy20 explică (pentru Plolice):

Pe okazii? serios?/...ma pun sa caut imediat..desi ma indoiesc. big grin